koronawirus-baner

Jaki jest najlepszy kod promocyjny?

 

kod promocyjny kupony do zakładów i zakupów fotoliaKody promocyjne to bardzo dynamicznie rozwijająca się odmiana promocji, zwłaszcza w handlu i usługach internetowych. Kody promocyjne uprawniają do uzyskiwania atrakcyjnych rabatów czy gratisów, u ubezpieczycieli powodują obniżenie ceny OC, u legalnych bukmacherów – przypisanie do konta gracza bonusu, czyli dodatkowej sumy pieniędzy na typowanie wyników. Czym jednak powinien się wyróżniać najlepszy kod promocyjny?

Choć większość z nas doskonale zna i rozumie mechanizm działania kodów promocyjnych, to jednak jest to odmiana promocji, która nad Wisłę zawitała stosunkowo niedawno. Dopiero w 2010 r. w naszym kraju zaczął bowiem działać pierwszy dedykowany kodom rabatowym portal internetowy. Można było na nim znaleźć pogrupowane kody promocyjne do firm z różnych branż, a korzyści odczuwały wszystkie strony zaangażowane w rozwój tego projektu. – Klient korzysta, bo kod pobiera za darmo i bez żadnych zobowiązań (np. kody na ubrania). Dostaje niższą cenę tak po prostu. Serwisy, które agregują kody, dostają prowizję od sprzedanych dzięki nim produktów. Jeśli klient dokona zakupu z wykorzystaniem kodu, należy się od tego procent. Dla firmy obecność na stronie z kodami rabatowymi jest formą reklamy. Marka jest stale widoczna i polecana, więc nawet, jak ktoś nie skorzysta z kodu rabatowego, to może wejść na stronę sklepu i pooglądać produkty – czytamy w portalu forbes.pl, w artykule red. Wojciecha Maroszka.

Jak znaleźć najlepszy kod promocyjny?

Ogólne zasady funkcjonowania kodów rabatowych są takie, że z danego kodu może skorzystać wielu klientów (choć zazwyczaj każdy tylko raz), ale większość tego typu promocji jest ograniczona czasowo. Dodatkowo, sklepy generują swoje indywidualne kody rabatowe, więc nie ma możliwości, by przy pomocy jednego kodu zrobić tańsze zakupy w sklepie odzieżowym oraz elektronicznym.

Na tym tle wyróżniają się kody bonusowe do legalnych bukmacherów. Bukmacherzy nie sprzedają towarów, więc nie mogą rozdawać rabatów czy gwarantować darmowej dostawy. Korzyścią dla gracza, który skorzysta z ich kodów jest więc bonus, czyli dodatkowa suma pieniędzy, która trafia na konto gracza, a następnie może zostać wykorzystana na obstawianie zakładów wzajemnych. W zależności od rodzaju kodu bonusowego i zasad promocji może on przyjmować różne formy, najpopularniejsze są jednak tzw. kody rejestracyjne - wykorzystując taki kod gracz otrzymuje określoną premię za założenie konta u danego bukmachera (przykładowy kod forBET). Zazwyczaj jest to bonus od depozytu, a więc dodatkowa kwota przydzielana podczas wpłacania środków na konto (nawet 100%) lub bonus bez depozytu, umożliwiający postawienie pierwszego zakładu wzajemnego na koszt bukmachera.

Jak znaleźć najlepszy kod bonusowy?

Legalni bukmacherzy informują o kodach bonusowych na swoich stronach internetowych, w mediach społecznościowych itp., jednak istnieje jeden kod, który działa absolutnie u wszystkich operatorów zakładów wzajemnych z licencją MF na terenie naszego kraju. Jest to kod bonusowy, oferowany przez portal LegalSport.pl – zaufanego partnera legalnych bukmacherów w Polsce. Nie ma żadnych przeciwwskazań, by korzystać z niego podczas zakładania kont u różnych operatorów zakładów sportowych – jest to kod wielokrotnego użytku. Oczywiście można też dokładnie przeanalizować korzyści, jakie daje u poszczególnych buków i wybrać ofertę, która będzie dla nas najkorzystniejsza. To doskonały sposób, by pozyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów wzajemnych, a co za tym idzie – zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Dlaczego właśnie ten kod bonusowy jest najlepszy? Nie tylko dlatego, że działa u wszystkich buków - również z tego względu, że oferuje zróżnicowane bonusy, dzięki czemu każdy typer znajdzie coś dla siebie. W zależności od bukmachera, z kodem możemy zyskać bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka lub bonusy bez depozytu, a więc zakładając konta u kilku bukmacherów z tym właśnie kodem mamy szansę przetestowania najlepszej dla siebie strategii bukmacherskiej - i zyskania całkiem pokaźnej kwoty na grę.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo