praca

taniec007 uks4 strefa005 7 _DSC8414 pasieka_zima_3 team-3373638_960_720 zs1 rozklad bukmacher
preload image preload image

Taneczny Klub Sportowy Rapsodia to organizacja z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tańca. Zajęcia prowadzi również w Kostrzynie nad Odrą - zapraszamy ! ! !

Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Norberta Grabarskiego, którzy wzięli udział w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Futbol na TAK” w Głuchołazach w dniach 13-15 grudnia 2019 roku.

Jesień, jak każdego roku kojarzy się nam, pracownikom Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z jednym, a mianowicie wzmożoną aktywnością marketingowo-promocyjną...

6 grudnia zgromadzili się sympatycy świątecznego biegania. W tym roku niestety pogoda nie rozpieszczała biegaczy a mimo to na starcie zameldowały się tradycyjnie całe rodziny od najmłodszych do najstarszych...

Znamy zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, który obowiązywać będzie od 15 grudnia. Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, który zacznie obowiązywać z dniem 15.12.2019 r. poniżej.

Taka pogoda nie sprzyja przyrodzie, bo nie wchodzi w stan spoczynku. Pszczelarze obserwują ruch pszczół na wylotkach co świadczy o tym, że jeszcze nie są w zwartym typowo jesienno-zimowym kłębie.

Miło nam poinformować, że Kostrzyn nad Odrą został grantobiorcą i otrzymał dofinansowanie w kwocie 83.993,60 zł na realizację projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Kostrzyn nad Odrą”

Otwarcie nowej siedziby firmy symulacyjnej „Heban” w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą oraz Apel Szkolny z okazji Dnia Patrona...

UWAGA! Z dniem 1 stycznia 2020 roku komunikacja miejska zmienia swój rozkład. Tradycyjnie już publikujemy rozkład jazdy kostrzyńskich autobusów...

Legalny bukmacher LVBet odświeżył niedawno swoją stronę internetową. Serwis działa teraz znacznie szybciej oraz ma lepszy, bardziej intuicyjny interfejs.

kssse

Dzień kobiet u Seniorów

Dzień Kobiet u SeniorówW dniu 12 marca na sali ECSSiON „Kręgielnia”  już od godziny 15:00 trwały przygotowania  do spotkania integracyjnego  członków Kostrzyńskiego Stowarzyszenia „Człowiekiem Jestem” połączone z Dniem Kobiet. Przybyło około 70 osób, w zdecydowanej większości seniorki. Panowie poustawiali stoły i krzesła, przywieźli także poczęstunek i napoje, które wspólnie z Paniami rozstawili na udekorowanych specjalnie na tą okazję stołach. Po godzinie sala była już gotowa na przyjęcie gości, a z sąsiedniego pomieszczenia unosił się przyjemny zapach przygotowywanych potraw.

Dzień Kobiet u Seniorów 2013

Otwierając spotkanie Przewodniczący Stowarzyszenia Jerzy Wanat przywitał szczególnie serdecznie zaproszonych gości wśród których byli Przemysław Jocz (Wydział Oświaty, Kultury i Opieki Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą) i Julita Szkudlarek  (koordynatorka ds. organizacji pozarządowych). Następnie J. Wanat przedstawił rys historyczny obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zdał też krótką relację z odbytych w tym roku imprez: spotkania opłatkowego, spartakiady seniorów oraz udziału w konferencji dotyczącej problemów osób niepełnosprawnych. Poinformował tez o planowanych w tym roku przedsięwzięciach: wycieczek pieszych, rowerowych i autokarowych (w tym 2-dniowej do Kołobrzegu i Pobierowa). Spartakiady letniej seniorów z udziałem kilkunastu organizacji pozarządowych i nie tylko. „Marszobiegu po zdrowie” . Planowanych spotkaniach z lekarzami, pracownikami i radnymi Rady Miasta. Przewodniczący mówił też o następnej dostawie żywności, z której korzysta co miesiąc 210 członków Stowarzyszenia.

Dzień Kobiet u Seniorów 2013

Wystąpienie swoje zakończył życzeniami dla wszystkich Pań , co było sygnałem dla Panów aby obdarowali Panie kwiatami i czekoladami. Lampką wina wzniesiono toast za zdrowie Pań po czym rozpoczęto biesiadę , podczas której Panowie usługiwali Paniom.  Na stołach nie zabrakło urozmaiconych potraw, ciast i ciasteczek wykonanych przez członków Stowarzyszenia, owoców, napoi, itp. Podczas biesiady odbył się koncert Marcina Czelina na instrumentach klawiszowych oraz liczne konkursy. Dużym zainteresowaniem cieszył się zwłaszcza konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu, mieście i powiecie, w którym zwyciężył Adam Krupa. Przeprowadzono też kilka konkursów sprawnościowych i na najlepszy dowcip. Wszystkie osoby biorące w nich udział, bez względu na zajęte miejsce, były obdarowane drobnymi nagrodami rzeczowymi. Przeprowadzono też licytację kilkunastu przedmiotów. Zebrane w ten sposób środki przeznaczona zostanie na opłacenie rocznych składek najbiedniejszych członków Stowarzyszenia.

Dzień Kobiet u Seniorów 2013

To ponad czterogodzinne spotkanie dostarczyło zwłaszcza Paniom wielu niezapomnianych wzruszeń, był także czas na rozmowy i zabawę oraz lepsze poznanie siebie. Z przeprowadzonych rozmów wynikało, że ta forma integracji wszystkim się podobała. Dodać też należy, że uczestników spotkania kosztowało ono do 15 złotych od osoby a blisko połowę wydatków dofinansował Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą.  Organizatorami tej jakże udanej imprezy był Zarząd KS „Człowiekiem Jestem” który serdecznie dziękuje w tym miejscu wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji.

 

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

  rap latino
od 6 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
 
rap pary
od 8 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
   
Poznań1
23 luty, godz. 17:00
Noworoczna Gala Wiedeńska
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 12/2019 - GRUDZIEŃ 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 12(82)/2019 - GRUDZIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WARTO ODWIEDZIĆ

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

kck

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Park Narodowy "Ujście Warty"

zew


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo