taniec007 uks4 strefa005 7 _DSC8414 pasieka_zima_3 team-3373638_960_720 zs1 rozklad bukmacher
preload image preload image

Taneczny Klub Sportowy Rapsodia to organizacja z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tańca. Zajęcia prowadzi również w Kostrzynie nad Odrą - zapraszamy ! ! !

Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Norberta Grabarskiego, którzy wzięli udział w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Futbol na TAK” w Głuchołazach w dniach 13-15 grudnia 2019 roku.

Jesień, jak każdego roku kojarzy się nam, pracownikom Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z jednym, a mianowicie wzmożoną aktywnością marketingowo-promocyjną...

6 grudnia zgromadzili się sympatycy świątecznego biegania. W tym roku niestety pogoda nie rozpieszczała biegaczy a mimo to na starcie zameldowały się tradycyjnie całe rodziny od najmłodszych do najstarszych...

Znamy zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, który obowiązywać będzie od 15 grudnia. Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, który zacznie obowiązywać z dniem 15.12.2019 r. poniżej.

Taka pogoda nie sprzyja przyrodzie, bo nie wchodzi w stan spoczynku. Pszczelarze obserwują ruch pszczół na wylotkach co świadczy o tym, że jeszcze nie są w zwartym typowo jesienno-zimowym kłębie.

Miło nam poinformować, że Kostrzyn nad Odrą został grantobiorcą i otrzymał dofinansowanie w kwocie 83.993,60 zł na realizację projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Kostrzyn nad Odrą”

Otwarcie nowej siedziby firmy symulacyjnej „Heban” w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą oraz Apel Szkolny z okazji Dnia Patrona...

UWAGA! Z dniem 1 stycznia 2020 roku komunikacja miejska zmienia swój rozkład. Tradycyjnie już publikujemy rozkład jazdy kostrzyńskich autobusów...

Legalny bukmacher LVBet odświeżył niedawno swoją stronę internetową. Serwis działa teraz znacznie szybciej oraz ma lepszy, bardziej intuicyjny interfejs.

kssse

Raven zdominował rywali

Finał B turnieju halowego o Puchar prezesa firmy RAVENW dniu dzisiejszym odbyły się finały 13. Mistrzostw Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o "Puchar Prezesa Raven Sp.z o.o." Niestety drużyna reprezentująca firmę Banach nie przyjechała, w związku z czym byliśmy świadkami jedynie sześciu meczy finałowych - wyniki znajdą Państwo poniżej. Tuż po rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pucharów na tym etapie zawodów. Zwycięzcom Finału B gratulujumey, a poniżej nasza (foto) relacja z tego emocjonującego turnieju.

 

Raven RAVEN - zwycięzcy Finału B w składzie:
Piotr Grygorczyk, Artur Jackiewicz, Artur Jacewicz, Ryszard Kodzis, Paweł Nowicki, Paweł Rupniak, Przemysław Rupniak oraz Piotr Witkowski

Z całą pewnością najlepszą drużyną finału "B" byli zawodnicy pracujący na codzień w firmie Raven, w której składzie znaleźli się byli i obecni piłkarze Celulozy. Swoim oponentom nie dali żadnych szans, pokazując nie tylko klasę ale i ogromny potencjał drzemiący w tej drużynie. Nie jest także wykluczone, że właśnie w składzie Ravenu będzie król strzelców całego turnieju! Jeżeli chodzi o ekipę MZK, to "komunalni" spisali się o niebo lepiej niż w eliminacjach pokazując twardą grę w obronie i skuteczną grę z kontry, która dała ostatecznie drugie miejsce w finale "B". Zawodnikom Podravki zabrakło nie tylko szczęścia ale i konsekwencji w grze. Efektem tego ostatniego była przegrana z MZK w ostatnich minutach meczu oraz remis z ekipą Bricomarche. Ten ostatni mecz moim zdaniem "niebiescy"powinni spokojnie wygrać ale zabrakło przede wszystkim boiskowego spokoju. Wynik 3:3 nie oddaje bowiem przebiegu spotkania, ponieważ to Podravka strzeliła pierwsze trzy gole. Ale chyba na tym polega piękno piłki - trzeba grać do końca... od początku o czym będzie długo pamiętał bramkarz drużyny Bricomarche, który bramkę "wpuścił" zaledwie w 6 sekundzie meczu z MZK! Wyniki wszystkich spotkań oraz tabelę znajdą Państwo poniżej. 

 

MZK – PODRAVKA POLSKA – 2:1 (1:1) – Szymański.R, Bojanowski.M – Różański.P

RAVEN – MZK – 6:1 (3:0) – Kodzis.R, Rupniak Przemysław (2), Witkowski.P(3) – Bojanowski.M

PODRAVKA POLSKA – BRICOMARCHE–3:3 (3:1) - Wasilewski.Ł(2), Białomazur.M – Grabarski.S, Stangreciak.W, Fortuna.D

RAVEN – PODRAVKA POLSKA – 6:1 (2:0) – Kodzis.R, Rupniak Przemysław(4), Jacewicz.A – Owsianny.Ł

MZK – BRICOMARCHE – 3:0 (2:0) – Terebelski.D, Jagiełło.T(2)

BRICOMARCHE – RAVEN – 0:3 (0:1) – Rupniak Przemysław, Jackiewicz.A, Jacewicz.A   

 

 

 

TABELA KOŃCOWA FINAŁU B

Nazwa MECZE PKT Z R P BRAMKI
Raven 4 12 4 0 0 18-2
MZK Sp.z o.o. 4 9 3 0 1 9-7
Podravka Polska 4 4 1 1 2 8-11
Bricomarche 4 4 1 1 2 6-9
Banach 4 0 0 0 4 0-12

 

Kilka minut po ostatnim gwizdku kończącego pojedynek Bricomarche i Ravenu odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i pamiątkowych statuetek. Nagrodzone zostały nie tylko najlepsze drużyny, ale także zawodnicy. Wyróżnienie tytułem "NAJSTARSZY ZAWODNIK w mistrzostwach Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o "Puchar Prezesa Raven Sp.z o.o." otrzymało aż trzech piłkarzy: Ryszard Kodzis (Raven, 54 lata), Adam Jaszcz (MZK, 53 lata) oraz Andrzej Kikosicki (Podravka, 51 lat). Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych drużynach zostali uznani: Artur Jacewicz (Raven), Tomasz Jagiełło (MZK), Michał Białomazur (Podravka Polska) oraz Waldemar Stangreciak (Bricomarche). Zygmunt Mendelski, który wręczał puchary i statuetki podziękował wszystkim za sportowe emocje i wspaniałą postawę podczas całego turnieju. Redakcja Przeglądu Kostrzyńskiego dołącza się także do zaproszenia na Finał "A" przez Dyrektora MOSiR, który odbędzie się już za tydzień.

 

 

15 lata działalnoci MOSiR

Autor artykułu pragnie podziękować Zygmuntowi Mendelskiemu i pracownikom MOSiR w Kostrzynie nad Odrą za nieocenioną pomoc przy powstaniu artykułu. Więcej na temat Finału "B" znajdą Państwo na stronie MOSiR Kostrzyn nad Odrą pod adresem: http://www.mosir-kostrzyn.pl/13_mpz2.pdf

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

  rap latino
od 6 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
 
rap pary
od 8 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
 
tennis
9 stycznia, 18:00
Hala przy ul. Wojska Polskiego 5
 
wosp-1
11 stycznia, 15:00
Park Miejski
 
plakat KOSTRZYN NAD ODRĄ
16 stycznia
Stadion MOSiR
 
akcja karmnik2019-2020
AKCJA KARMNIK
najbliższe spotkanie:
26 stycznia, godz. 8:00
 
Poznań1
23 luty, godz. 17:00
Noworoczna Gala Wiedeńska
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 12/2019 - GRUDZIEŃ 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 12(82)/2019 - GRUDZIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od paździenrika 2019 r.
meble

WARTO ODWIEDZIĆ

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

kck

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Park Narodowy "Ujście Warty"

zew


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo