koronawirus-baner

tatar granice pilka maska droga 4etap dzieci 700x295 rozklad wybory
preload image preload image

Kogo reprezentował Przewodniczący Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Marek Tatarewicz, który zapomniał chyba na ostatniej Sesji Rady Miasta, że nie jest Prezesem Spóldzielni Mieszkaniowej Morena, tylko radnym...

13 czerwca Polacy po powrocie do kraju nie będą musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny. Również obywatele Unii Europejskiej będą mogli bez przeszkód wjeżdżać do Polski.

Częściowe otwarcie stadionów dla kibiców - już od 19 czerwca. Fani piłki nożnej będą mogli zająć do 25 proc. miejsc na stadionach. Więcej poniżej...

Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chroni siebie i innych.

Chciałbym ogłosić wszem i wobec, że znajdująca się w zasobach Powiatu Gorzowskiego ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego już w ciągu kilkunastu miesięcy zyska nowe oblicze - pisze Andrzej Kail

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Co się zmieni od 30 maja, a co od 3 czerwca? Warto zapoznać się z nowymi, aktualnymi zaleceniami (źródło: gov.pl/koronawirus/)

decyzją Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 wszystkie przedszkola publiczne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi!

Akademia Futbolu i UKS Czwórka, UKS Nukleon, SKF Olimp, SKF Renschu, Kostrzyński Klub Karate Shotokan z dofinansowaniem w Rządowym Programie "Klub!" Niestety, zawiodła TS Celuloza i UKS celuloza, które nieprawidłowo złożyły swoje wnioski...

UWAGA! Z dniem 22 kwietnia 2020 br. ponownie uruchomiony zostaje zbiorowy transport drogowy na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą.

W najbliższych wyborach prezydenckich nie trzeba iść do lokalu wyborczego, by oddać swój głos. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

kssse

Raven zdominował rywali

Finał B turnieju halowego o Puchar prezesa firmy RAVENW dniu dzisiejszym odbyły się finały 13. Mistrzostw Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o "Puchar Prezesa Raven Sp.z o.o." Niestety drużyna reprezentująca firmę Banach nie przyjechała, w związku z czym byliśmy świadkami jedynie sześciu meczy finałowych - wyniki znajdą Państwo poniżej. Tuż po rozgrywkach odbyła się ceremonia wręczenia pucharów na tym etapie zawodów. Zwycięzcom Finału B gratulujumey, a poniżej nasza (foto) relacja z tego emocjonującego turnieju.

 

Raven RAVEN - zwycięzcy Finału B w składzie:
Piotr Grygorczyk, Artur Jackiewicz, Artur Jacewicz, Ryszard Kodzis, Paweł Nowicki, Paweł Rupniak, Przemysław Rupniak oraz Piotr Witkowski

Z całą pewnością najlepszą drużyną finału "B" byli zawodnicy pracujący na codzień w firmie Raven, w której składzie znaleźli się byli i obecni piłkarze Celulozy. Swoim oponentom nie dali żadnych szans, pokazując nie tylko klasę ale i ogromny potencjał drzemiący w tej drużynie. Nie jest także wykluczone, że właśnie w składzie Ravenu będzie król strzelców całego turnieju! Jeżeli chodzi o ekipę MZK, to "komunalni" spisali się o niebo lepiej niż w eliminacjach pokazując twardą grę w obronie i skuteczną grę z kontry, która dała ostatecznie drugie miejsce w finale "B". Zawodnikom Podravki zabrakło nie tylko szczęścia ale i konsekwencji w grze. Efektem tego ostatniego była przegrana z MZK w ostatnich minutach meczu oraz remis z ekipą Bricomarche. Ten ostatni mecz moim zdaniem "niebiescy"powinni spokojnie wygrać ale zabrakło przede wszystkim boiskowego spokoju. Wynik 3:3 nie oddaje bowiem przebiegu spotkania, ponieważ to Podravka strzeliła pierwsze trzy gole. Ale chyba na tym polega piękno piłki - trzeba grać do końca... od początku o czym będzie długo pamiętał bramkarz drużyny Bricomarche, który bramkę "wpuścił" zaledwie w 6 sekundzie meczu z MZK! Wyniki wszystkich spotkań oraz tabelę znajdą Państwo poniżej. 

 

MZK – PODRAVKA POLSKA – 2:1 (1:1) – Szymański.R, Bojanowski.M – Różański.P

RAVEN – MZK – 6:1 (3:0) – Kodzis.R, Rupniak Przemysław (2), Witkowski.P(3) – Bojanowski.M

PODRAVKA POLSKA – BRICOMARCHE–3:3 (3:1) - Wasilewski.Ł(2), Białomazur.M – Grabarski.S, Stangreciak.W, Fortuna.D

RAVEN – PODRAVKA POLSKA – 6:1 (2:0) – Kodzis.R, Rupniak Przemysław(4), Jacewicz.A – Owsianny.Ł

MZK – BRICOMARCHE – 3:0 (2:0) – Terebelski.D, Jagiełło.T(2)

BRICOMARCHE – RAVEN – 0:3 (0:1) – Rupniak Przemysław, Jackiewicz.A, Jacewicz.A   

 

 

 

TABELA KOŃCOWA FINAŁU B

Nazwa MECZE PKT Z R P BRAMKI
Raven 4 12 4 0 0 18-2
MZK Sp.z o.o. 4 9 3 0 1 9-7
Podravka Polska 4 4 1 1 2 8-11
Bricomarche 4 4 1 1 2 6-9
Banach 4 0 0 0 4 0-12

 

Kilka minut po ostatnim gwizdku kończącego pojedynek Bricomarche i Ravenu odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i pamiątkowych statuetek. Nagrodzone zostały nie tylko najlepsze drużyny, ale także zawodnicy. Wyróżnienie tytułem "NAJSTARSZY ZAWODNIK w mistrzostwach Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej o "Puchar Prezesa Raven Sp.z o.o." otrzymało aż trzech piłkarzy: Ryszard Kodzis (Raven, 54 lata), Adam Jaszcz (MZK, 53 lata) oraz Andrzej Kikosicki (Podravka, 51 lat). Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych drużynach zostali uznani: Artur Jacewicz (Raven), Tomasz Jagiełło (MZK), Michał Białomazur (Podravka Polska) oraz Waldemar Stangreciak (Bricomarche). Zygmunt Mendelski, który wręczał puchary i statuetki podziękował wszystkim za sportowe emocje i wspaniałą postawę podczas całego turnieju. Redakcja Przeglądu Kostrzyńskiego dołącza się także do zaproszenia na Finał "A" przez Dyrektora MOSiR, który odbędzie się już za tydzień.

 

 

15 lata działalnoci MOSiR

Autor artykułu pragnie podziękować Zygmuntowi Mendelskiemu i pracownikom MOSiR w Kostrzynie nad Odrą za nieocenioną pomoc przy powstaniu artykułu. Więcej na temat Finału "B" znajdą Państwo na stronie MOSiR Kostrzyn nad Odrą pod adresem: http://www.mosir-kostrzyn.pl/13_mpz2.pdf

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WARTO ODWIEDZIĆ

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą 

 MOSiR w Kostrzynie nad Odrą

kck

Kostrzyński Klub Sportów Wodnych

Klub Żeglarski "Delfin" w Kostrzynie nad Odrą

 Park Narodowy "Ujście Warty"

zew


strefa logo

Invest in The West

 

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo