Nowa odsłona strony internetowej bukmachera LVBet

bukmacherLegalny bukmacher LVBet odświeżył niedawno swoją stronę internetową. Serwis działa teraz znacznie szybciej oraz ma lepszy, bardziej intuicyjny interfejs.

Czytaj więcej: Nowa odsłona strony internetowej bukmachera LVBet

X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

04221 listopada miała miejsce X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków o Puchar Prezesa K-S SSE S.A. Po raz pierwszy miejscem sportowych zmagań jubileuszowej edycji była hala widowiskowo - sportowa Kostrzyńskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego ul. Mickiewicza 8, a do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn przedszkolaków z Kostrzyna nad Odrą (cztery przedszkola miejskie, dwa niepubliczne i punkt przedszkolny przy SP Nr4). Niestety, mimo starań organizatorów, nie dojechały przedszkolaki z Niemiec. Przez blisko dwie godziny w duchu sportowej rywalizacji młodzi sportowcy walczyli o punkty, choć nie zwycięstwo było w tym wszystkim najważniejsze - ale przede wszystkim dobra zabawa! Było więc głośno, kolorowo i przefajnie!

Czytaj więcej: X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

10 medali w Bielawie

DrużynoweW sobotę 23 listopada stanęliśmy do walk w „III Memoriale Władysława Stolarczyka“ w Bielawie, który był ostatnim tegorocznym turniejem w ramach Międzywojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w zapasach klasycznych. Na trzech matach walczyło 134 zawodników z 14 klubów reprezentujących województwa: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie. UKS “Jedynka“ wystąpiła w lekko okrojonym 13 osobowym składzie. Nasi zawodnicy w obecnym sezonie startowym, po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zdobyli indywidualnie 10 medali: 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.

Czytaj więcej: 10 medali w Bielawie

Młode piłkarki powołane do kadry!

mamo00414 listopada koordynatorzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów, MOSiR w Kostrzynie nad Odrą oraz Szkoła Podstawowa Nr1 im. Przyjaciół Kostrzyna byli gospodarzami kolejnego spotkania w ramach tego projektu. AMO w województwie lubuskim, z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła swą działalność w grudniu 2018 r. Do tej pory przeprowadziliśmy już 90 szkoleń w na których obecnych było 845 szkoleniowców i nauczycieli wychowania fizycznego oraz 2.525 zawodniczek i zawodników. - mówi trener MAMO Tomasz Pawliczak - W listopadzie br. rozpoczynamy szkolenie pt: "Mentalność". Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do trenerów, instruktorów piłki nożnej, ale również do nauczycieli i studentów wychowania fizycznego. Na szkolenie zostają powołani najlepsi zawodnicy z Powiatu Gorzowskiego w kategoriach orlik oraz młodzik (roczniki 2007-2010).

Czytaj więcej: Młode piłkarki powołane do kadry!

Mamy "Mistrza Jesieni"!

muksMUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn nad Odrą kończy jesienną fazę rozgrywek III LIgi Kobiet Województwa Lubuskiego na pierwszym miejscu! Kostrzynianki wygrywały sześć razy, jeden raz remisowały i zaledwie raz schodziły z boiska pokonane. Warto podkreślić, że nasze piłkarki od pierwszej do dziesiątej kolejki wygodnie siedziały na fotelu ligowego lidera, a kibice mieli wiele powodów do radości, jak choćby rewelacyjny mecz z UKS CZarnymi Żagań, wygranym aż 10:0. Okrzyk MUKS PS - najlepszy jest! przynióśł nam zatem szczęście i miejmy nadzieję, że wysoką formę uda się utrzyamać wiosną. A naszym piłkarkom już dzisiaj życzymy baraży do II Ligi Kobiet!

Pozostałe wyniki tutaj:https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/trzecia-liga-kobiet,33087.html?round=0

Holendrzy lepsi od Niemców w eliminacjach Euro 2020? Według bukmacherów tak właśnie będzie

euPo sześciu kolejkach spotkań liderem grupy C w eliminacjach Euro 2020 jest reprezentacja Holandii. Podopieczni Ronalda Koemana zgromadzili do tej pory 15 punktów, tyle samo co drudzy Niemcy, ale ze względu na lepszy bilans w bezpośrednich starciach to oni zajmują w tej chwili wyższą lokatę. Oba zespoły mają jednak jeszcze do rozegrania po dwa mecze (16 i 19 listopada), więc końcowa kolejność w tabeli pozostaje sprawą otwartą. Ba, ani Holendrzy, ani nasi zachodni sąsiedzi nadal nie są pewni awansu do finałów mistrzostw Europy.

Czytaj więcej: Holendrzy lepsi od Niemców w eliminacjach Euro 2020? Według bukmacherów tak właśnie będzie

Święto Niepodległości na sportowo

Po raz kolejny kostrzyńskie stowarzyszenia sportowe mogły uczcić Święto Niepodległości na sportowo. W dniu 11 listopada w nowo wybudowanej hali sportowo-widowiskowej Kostrzyńskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego odbył się Niepodległościowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Inicjatorem turnieju był Radny rady Miasta Kostrzyn nad Odrą Piotr Dziekan, a głównym organizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą. W tym dniu do rywalizacji przystąpiło 17 zespołów i tak w Orlikach zagrały 4 zespoły: 

Czytaj więcej: Święto Niepodległości na sportowo

Olbrzymi sukces zawodników UKS „Jedynka”

Olbrzymi sukces zawodników UKS „Jedynka” na Mistrzostwach Polski Młodzików w Raciborzu. Cztery medale i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. W weekend 8-10 listopada w Raciborzu odbyły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Polski Młodzików, najważniejsza impreza w kraju dla tej grupy wiekowej. Do sportowej rywalizacji stanęło 232 zawodników z 50 klubów. Kostrzyn nad Odrą reprezentowało dziesięciu zawodników UKS „Jedynka”. W Raciborzu dokonał się niebywały wyczyn i historyczny sukces UKS „Jedynka”. Po pierwsze: zdobyliśmy aż cztery medale co jest nie lada osiągnięciem. 

Czytaj więcej: Olbrzymi sukces zawodników UKS „Jedynka”

Dominika dwa razy na podium

W Centrum Tenisowym ANGIE w Puszczykowie rozegrano silnie obsadzony Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14). Wśród dziewcząt z całej Polski w grze pojedynczej świetne 3 miejsce zajęła Dominika Podhajecka reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca! W grze podwójnej Dominika wraz ze swoją partnerką Jagną Mańkowską (AZS Poznań) wywalczyły 2 miejsce! Ze względu na rozstawienie Dominika miała wolną pierwszą rundę zawodów i czekała na rozstrzygnięcie meczu Roksana Kokocha (Kostrzyński Klub Tenisowy) - Maja Pietraszak (TENISOWY KLUB SPORTOWY KROS Tarnowo Podgórne) - (7:5, 6:1). W drugiej rundzie lubuszanka pewnie pokonała starszą rywalkę (6:1, 6:0) awansując do ćwierćfinału.

Czytaj więcej: Dominika dwa razy na podium

Kostrzynianki mistrzyniami jesieni?

muks01010 listopada MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn nad Odrą doznał pierwszej porażki w tym sezonie w meczu III Ligi Kobiet z KKP Wartą Gorzów Wlkp. (2:4). Wynik tego meczu zszedł jednak na plan dalszy w zderzeniu ze skandalicznym zachowaniem sztabu szkoleniowego, zawodniczek oraz kibiców zespołu gości, co nieomal nie doprowadziło do bójki na trybunach. Taka atmosfera przeniosła się też na boisko, gdzie nie brakowało brzydkich fauli i gry dalekiej od fair-play. Zdecydowanym bohaterem meczu okazał się sędzia, który nie dał się sprowokować i zachował stoicki spokój, skupiając się na sportowym aspekcie spotkania…

Czytaj więcej: Kostrzynianki mistrzyniami jesieni?

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
eko
 AKCJA NADAL TRWA !! !! !! 
  
akcja karmnik2019-2020
AKCJA KARMNIK
najbliższe spotkanie:
15 grudnia, godz. 8:00
 
Poznań1
23 luty, godz. 17:00
Noworoczna Gala Wiedeńska
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 11/2019 - LISTOPAD 2019
 kolejny: 20 grudnia 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 11(81)/2019 - LISTOPAD 2019 
 kolejny: 13 grudnia 2019
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od paździenrika 2019 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo