praca

KSSSE nadal z naszym klubem

KSSSE nadale z naszym klubemTo ma być powrót do walki o medale. Klub przedłużył wieloletnią współpracę ze strategicznym sponsorem – Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Umowa została podpisana na trzy lata. Do tej pory KSSSE podpisywało co rok nową umowę. W tym roku jest inaczej. K-S SSE S.A. jest sponsorem gorzowskiego klubu już od 11 lat. - Spółka przedłuża wieloletnią, naznaczoną wieloma sukcesami współpracę. Chcemy, aby klub stabilnie tworzył dalej bazę sportową w jak najszerszym wymiarze. Chcemy aby ta współpraca była kontynuowana przez najbliższe trzy lata – minimum trzy lata.

Chcemy też, aby ten progres był widoczny. Możemy zadeklarować wsparcie w każdym innym możliwym zakresie, jeżeli klub będzie tego potrzebował. Będzie to również otwarcie pewnej nowej strategii, której detale są opracowywane – mówił prezes KSSSE – Krzysztof Kielec - Możemy planować sobie pewne zasady działania i marzenia, o co chcemy grać w przyszłym sezonie. Chcemy powrócić do tego, kiedy w Gorzowie walczyliśmy o podium. Dzięki temu ważnemu wsparciu ze strony KSSSE będzie można zrealizować. Cieszymy się z tego, że KSSSE podpisała umowę z nami na tka długi, odległy czas. To jest bardzo ważne dla nas, bo trenerzy mogą szukać nowych zawodniczek na nowy sezon – mówił na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zbigniew Sosulski, prezes KS AZS PWSZ Gorzów.

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

  rap latino
od 6 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
 
rap pary
od 8 stycznia, 20:15-21:15
Hala ul. Niepodległości 11 - stadion
   
voovoo
15 marca godz. 19:00
KCK Kręgielnia
wycieczka
29 marca, godz. 20:00 
Park Narodowy "Ujście Warty"
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk9
Samorządny Kostrzyn
Nr 12/2019 - GRUDZIEŃ 2019
 
pl9b
Przekrój Lokalny
Nr 12(82)/2019 - GRUDZIEŃ 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo